TSC Cleaning: Kariéra

Hledáte stálé zaměstnání? Přidejte se k nám.

Pracovní příležitosti u nás

Buďte součástí stabilní a silné společnosti. Rozjeďte s námi svou profesní dráhu.

Stále hledáme:

Dělník úklidu

Naše společnost provádí stálý nábor nových zaměstnanců na pozici dělníka úklidu a dalších pomocných úklidových prací.

Nabídka práce v regionech

Praha, Ostrava, Mladá Boleslav.

Práce je vhodná pro:

  • ženy/muže,
  • invalidní důchodce,
  • studenty nad 18 let.

Náplň práce:

  • jedná se o strojový či manuální úklid, dle daného úseku,
  • úklid výrobních a administrativních prostor,
  • úklid nemocničních prostor.

Směnnost - dle daného úseku:

  • na 4 - 6 hod./den - zkrácený úvazek, vhodný zejména pro OZP/ZTP,
  • na 8 - 12 hod./den - plný úvazek,
  • víkendové brigády pro studenty.

Nabízíme:

  • dlouhodobou stabilitu, práci v příjemném kolektivu,
  • práci na hlavní pracovní poměr a dohodu o provedení práce.

Požadujeme:

  • zodpovědnost za odvedenou práci,
  • samostatnost.

Nástup možný ihned/dohodou.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: lenny.pavlikova@tsc-group.cz. Pokud se Vám neozveme do 14 dnů, nebyl jste vybrán do užšího výběru.

Zasláním svého životopisu nám dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem hledání zaměstnání a zařazením do interní databáze. V případě, že bude otevřena pozice odpovídající Vašemu profesnímu profilu, dovolíme si Vás ohledně nové pozice kontaktovat.

Pracovní pozice u společností koncernu TSC Group jsou inzerovány v mužském rodě z důvodu zachování tradiční praxe v České republice a s cílem sjednocení pracovních popisů a zachování textové plynulosti. Tento přístup však neznamená žádnou diskriminaci zaměstnanců a zaměstnankyň v koncernu TSC Group na základě jejich genderové identity.

Máte zájem pracovat pro naši společnost?

Pokud ano, vyplňte, prosím, náš formulář pro uchazeče.

Vyplnit formulář

Sháníte práci na jinou pozici?

Proč pracovat právě u nás?

Stabilní společnost

Jsme součástí skupiny dlouhodobě prosperující skupiny TSC Group.

Vzdělání a rozvoj

Našim zaměstnancům se věnujeme a jejich vzdělávání a rozvoj bereme jako investici.

Moderní technologie

Držíme krok s dobou a využíváme ty nejpokročilejší technologie v našem oboru.

Kontakt

Sídlo

TSC Cleaning, a.s.

Stodolní 316/2
702 00 Ostrava -
Moravská Ostrava

Tel.: +420 703 470 438
E-mail: info@tsc-cleaning.cz

IČ: 253 68 907DIČ: CZ 253 68 907

B 4249 vedená u Krajského
soudu v Ostravě.

Pobočky

Budova IBC
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Havelcova 70
280 02 Kolín 2

Ozvěte se nám

+420 703 470 438

info@tsc-cleaning.cz

S čím Vám můžeme pomoci?