TSC Cleaning: O nás

Precizní a důkladný úklid všude, kde potřebujete.

Kdo jsme

Jsme úklidoví profesionálové.

Nabízíme komplexní úklidový servis, zahrnující široké spektrum profesionálních činností od běžného úklidu po specializované čištění v různých odvětvích, od průmyslu až po zdravotnictví.

Jsme původní česká společnost s více než 2500 zaměstnanci. Od roku 1997 získáváme a efektivně využíváme své zkušenosti na českém i slovenském trhu úklidových služeb v provozech a pracovištích našich klientů, kterými jsou nevýznamnější hráči místních trhů. Nepřetržitě sledujeme aktuální trendy v oblasti moderního úklidu a využíváme pokročilé technologie, které nám umožňují pracovat rychleji, účinněji a přesně podle požadavků každého zákazníka. Specializujeme se na úklid ve zdravotnictví, automobilovém průmyslu, administrativě, těžkém průmyslu, a dalších odvětvích. 

tsc-48.jpeg (8.75 MB)

Pobočky

Jsme vám nablízku.

Sídlíme v Ostravě, naši pobočku naleznete v Praze i v Kolíně. Na Slovensku zastřešuje naše služby dceřiná společnost TSC Cleaning, s.r.o.

tsc-ppt-mapa.png (2.54 MB)

Systém kvality

Dbáme na kvalitu.

Zakládáme si na poskytování prvotřídních služeb. Za účelem jejich udržení a kontinuálního zlepšování máme zavedený integrovaný systém řízení.

Nastavili jsme propracovaný systém kontroly kvality úklidu všech zakázek, který umožňuje u prováděných úklidových služeb dosahovat a překračovat vysokou úroveň kvality, porovnávanou s nastavenými parametry zakázky a klíčovými ukazateli výkonnosti (KPI).

Kontrola kvality úklidu je prováděna na všech našich zakázkách jako standardní součást interních procesů v několika stupních. Zajišťujeme tím zpětnou kontrolu nastavení a případné nutné korekce jednotlivých firemních technologických postupů. Výstupy mohou být nazákladě smluvních závazků plynoucích ze servisní smlouvy poskytnuty klientovi, což mu umožňuje plnou kontrolu nad prováděnými servisními činnostmi.

Model kontroly kvality je přizpůsobený zakázkám různého rozsahu a typu napříč průmyslovými, zdravotnickými i jinými odvětvími.

dsc7927.jpg (17.05 MB)

Technické vybavení

Moderní technologie a lety ověřené postupy.

I v našem odvětví dochází k dynamickému vývoji a my udržujeme krok s těmito změnami. Orientujeme své investice na modernizaci strojního vybavení a průběžně zdokonalujeme naše technologické metody. 

Disponujeme rozsáhlým technickým vybavením, díky kterému jsme schopni dostát všem požadavkům našich zákazníků. Sledujeme vývojové trendy a náš strojní park odpovídá požadavkům 21. století. Máme k dispozici dostatek mycích automatů různých velikostí (se záběrem pracovní lišty od 50 do 130 cm), typů pohonu a obsluhy. Používáme širokou škálu vodních a zádových vysavačů i jednokotoučových mycích strojů. Personál je pro zajištění denních úklidových prací standardně vybaven vysavači, úklidovými vozíky, úklidovými prostředky a potřebami renomovaných výrobců. Máme dostatečnou výbavu traktorů, malotraktorů, fréz, křovinořezů a dalšího zařízení, které nám umožňuje zajistit realizaci venkovních úklidových prací. Disponujeme množstvím speciálních úklidových strojů a zařízení k realizaci všech speciálních čistících a úklidových prací.

tsc-58.jpeg (9.36 MB)

Umíme víc

Jsme součástí TSC Group.

TSC je zkratka anglického názvu Technical Services Company a vyjadřuje naše zaměření na poskytování služeb širokého spektra služeb pro různé skupiny zákazníků, od průmyslu přes jadernou energetiku až po zdravotnictví.

O skupině TSC

TSC Group je holdingová společnost zastřešující 12 firem zabývajících se facility managementem, úklidovými službami, čištěním průmyslových provozů a technologií, praním prádla pro nemocnice a jeho pronájmu, náhradním plněním a dalšími návaznými službami v oblasti personalistiky a specializovaných softwarových řešení. Do portfolia skupiny patří společnosti zabývající se úklidem, specializovaná společnost poskytující úklidové služby zdravotnickým zařízením, společnost zaměřená na průmyslové čištění, společnost zaměřená na odklakování a další. Skupina zaměstnává 7000 lidí. Obrat za rok 2021 je 100 mil. eur. Ve svém oboru je TSC Group největší skupinou v České republice a své aktivity rozvíjí v současnosti i na slovenském trhu.

Více o TSC Group

Kontakt

Sídlo

TSC Cleaning, a.s.

Stodolní 316/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 253 68 907DIČ: CZ 253 68 907

B 4249 vedená u Krajského
soudu v Ostravě.

Pobočky

TSC Cleaning, a.s.

Budova IBC
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

TSC Cleaning, a.s.
Havelcova 70
280 02 Kolín 2

 

Ozvěte se nám

+420 703 470 438

info@tsc-cleaning.cz

S čím Vám můžeme pomoci?